wz

Logo

JE PŘÍSNĚ ZAKÁZÁNO ŠÍŘIT NÍŽE UVEDENÉ TITULKY BEZ SOUHLASU AUTORA!
KDYŽ SE DOMLUVÍME, JE TO NĚCO JINÉHO A VĚŘTE, ŽE BUDU JEN RÁD.
KAŽDÝ DÍL OBSAHUJE HODINY MÉ PRÁCE, TAKŽE ZKUSTE BÝT SLUŠNÍ, JINAK
SE NA VÁS VYKAŠLU A NEZBUDE VÁM, NEŽ SE DOUČOVAT ANGLICKY!

 

Shuffle!
Časováno na release od KnKF

 

 

Shuffle! Memories
Časováno na release od Ayako
   

 

 

Murder Princess
Časováno na release od Ayako
     

 

 

Final Fantasy 7: Poslední Rozkaz
Časováno na neznámý release

 

 

Paradise Kiss (ANGLICKÉ)
Anglické titulky z HDTV releasu

 

 

Junjou Romantica
Časováno na release od Aarinfantasy
   

 

 

Junjou Romantica 2
Časováno na release od Aarinfantasy

 

 

 

Logo

 

INFORMACE

Některá videa obsahují Dual Audio - Japonštinu a Angličtinu - pokud nemáte nainstalovaný kodek na .mkv a .ogm (Matroska a Ogg Vorbis) stáhnete je kliknutím na jejich jméno. Na přehrávání vám doporučuji "Zoom Player", je velice jednoduchý a přehledný. Pokud vám nezobrazuje titulky, potřebujete k němu doplněk DirectVobSub.
Ke stažení torrentu potřebujete nějakého klienta, např. uTorrent - pro nováčky ještě přihodím odkaz na kterém se dozvíte co je torrent a jak ho stáhnout. Každé anime existuje v mnoha verzích od různých skupin, takže české titulky nemusí přesně sedět... k jejich snadnému posouvání můžete použít jednoduchý český nástroj Subtitle Tool CZ.

!!! Při stahování torrentů si vždy ověřte, jestli dostupnost překračuje minimální hranici (to je 1,000 např. 0,999 znamená, že torrent je nekompletní - samozřejmě dokud se přihlásí víc seedů, nebo peerů, takže nebuďte zbrklí a zkuste chvilku počkat). Také vám doporučuji stáhnout si na zkoušku první díly, abyste se přesvědčili, že vám vyhovuje kvalita. !!!

Pokud se vám po kliknutí na torrent otevře okno s nesmyslným textem, znamená to, že nemáte tento formát asociovaný z žádným programem - jinými slovy si nejdřív nainstalujte klienta. Nebo použijte pravé tlačítko myši a zvolte "Uložit cíl jako..."

Poznámky a připomínky pište do Guestbooku...

 

 

 

 

TORRENTY NALEZNETE TŘEBA ZDE...

 

 

 

Logo

-
Freeware sloužící k editaci videa - obsahuje mnoho funkcí:
 
např. Pevné vložení titulků do obrazu, spojování dvou video souborů do jednoho... Podporuje OGM a MKV - vkládání titulků a audio stop, nebo konverze do avi. Je to hodně užitečný program a má spoustu potřebných funkcí. Problémem jsou některé audio formáty ve streamech např. formát ogg, aac... ty je nutné převést třeba do mp3, aby nebylo výsledné video bez zvuku.
 
-
Nesestříhaná verze na RapidShare.